Dzień Edukacji Narodowej – fotorelacja

W dniu 14 października 2020 roku w Prywatnej Szkole Podstawowej nr 62 im. Joanny Kolasińskiej odbyło się uroczyste Ślubowanie klasy I.

Pani Dyrektor Czesława Mostkiewicz – Odrzygoźdź powitała wszystkich zebranych oficjalnym przemówieniem, którego ważnym przesłaniem była miłość jako dar i warunek istnienia każdego człowieka.

Wychowawczyni klasy I, Pani Dyrektor ds. Pedagogicznych Joanna Dubielecka wraz ze swoimi uczniami przedstawiła część artystyczną. Pierwszoklasiści wspaniale recytowali wiersze i śpiewali piosenki przygotowane pod kierunkiem Pani Anny Gnap.  W obecności Dyrekcji Szkoły, Nauczyciela muzyki, swoich Rodziców, uczniowie klasy I ślubowali i zostali pasowani na uczniów naszej szkoły. Wspierały ich dwie uczennice z klasy VII: Kornelia Grabowska i Maja Dudek, które w imieniu klas starszych przekazały życzenia.

Reżim sanitarny i obostrzenia spowodowały, że uroczystość odbywała się w wąskim gronie. Jednak wzorowe przygotowanie uczniów, zaangażowanie Rodziców i bardzo duży wkład pracy Nauczycieli przyczyniły się do uświetnienia tego ważnego wydarzenia z kalendarium życia szkoły.

Piękne życzenia od Rodziców i Uczniów z okazji Dnia Edukacji Narodowej przyjęła w imieniu Grona Pedagogicznego Pani Dyrektor.

Życzymy pierwszoklasistom, aby nauka była dla nich ważna i ciekawa a wejście w poczet uczniów naszej szkoły było początkiem niezwykłej podróży po meandrach wiedzy.