Mam Talent!

Kiedyś mianem „talentu” określano wagę złota lub srebra wynoszącą ponad 30 kilogramów. Dziś talent kojarzymy ze szczególnymi umiejętnościami jakiejś osoby. Jaką korzyść przyniósłby jednak zakopany, nie używany talent?

W poniedziałek 6.02.2017 r. w naszej szkole po raz kolejny miał miejsce konkurs Mam Talent. W tym roku dziesięcioro dzieci z klasy II i IV prezentowało swoje zdolności. Dziewczynki z kl. II grały na instrumentach klawiszowych, kolejne dwie drugoklasistki z kolorowych gumek wykonywały oryginalną biżuterię. Uczennice z klasy IV śpiewały piosenki. Dziewczynka i chłopiec przedstawili kabaret, czym zyskali sobie przychylność publiczności. Jury składające się z nauczycieli i uczniów wytypowało laureatów. Konkurs prowadziły uczennice z klasy VI. Dekoracją, przygotowaniem sali, sprzętem i jego obsługą oraz umożliwieniem głosowania publiczności zajęli się uczniowie z klasy V i VI.

Dzieci występujące, jak również ci, którzy zaangażowali się w przygotowanie konkursu, „puścili w obieg” swoje talenty, wnieśli swoja pracę, chęci, entuzjazm, poświęcili czas, dzięki czemu wszyscy mogliśmy przeżyć miło i radośnie ostatni poniedziałek przed feriami. 🙂

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

mt1