Sukcesy uczniów 2014/2015

UCZNIOWIE NAGRODZENI W KONKURSACH POZASZKOLNYCH

W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

KLASA 0

Alicja Dubielecka – wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie plastyczno-literackim „Moja pierwsza książka” organizowanym przez Angielsko-Polską Szkołę Podstawową „Olivier”

Zuzanna Krasuska- I miejsce w międzyszkolnym konkursie plastyczno-literackim „Moja pierwsza książka” organizowanym przez Angielsko-Polską Szkołę Podstawową „Olivier”

KLASA 1

Michalina Chodakowska – wyróżnienie w I Ogólnopolskim Konkursie „Orzeł Matematyczny”, laureatka (14 miejsce) Ogólnopolskiej Olimpiady „Olimpusek”

Maja Dudek – wyróżnienie w I Ogólnopolskim Konkursie „Orzeł Matematyczny”, laureatka (13 miejsce) Ogólnopolskiej Olimpiady „Olimpusek”, II miejsce w Dzielnicowym Konkursie Pięknego Czytania

Kornelia Grabowska- grand prix w 39. Konkursie Recytatorskim „Piękno przyrody w poezji i prozie” organizowanym przez SM Bródno i SDK Jowisz, laureatka (9 miejsce) Ogólnopolskiej Olimpiady „Olimpusek”

Maciej Kotłowski – wyróżnienie w I Ogólnopolskim Konkursie „Orzeł Matematyczny”

Maciej Parol – wyróżnienie w I Ogólnopolskim Konkursie „Orzeł Matematyczny”

Olek Przedworski – wyróżnienie w Dzielnicowym Konkursie Plastycznym  pt.  „Legendy Artura Oppmana”, II miejsce w międzyszkolnym konkursie plastyczno-literackim „Moja pierwsza książka” organizowanym przez Angielsko-Polską Szkołę Podstawową „Olivier”

Aleksander Wojtasiak- grand prix w 39. Konkursie Recytatorskim „Piękno przyrody w poezji i prozie” organizowanym przez SM Bródno i SDK Jowisz

KLASA 2

Karolina Dębska – wyróżnienie w etapie diecezjalnym konkursu plastycznego “Dwunastu Przewodników Kościoła”

Pola Dzieran – II miejsce w Dzielnicowym Konkursie Pięknego Czytania

Weronika Dziubek- grand prix w 39. Konkursie Recytatorskim „Piękno przyrody w poezji i prozie” organizowanym przez SM Bródno i SDK Jowisz, laureatka (10 miejsce) Ogólnopolskiej Olimpiady „Olimpusek”, wyróżnienie w konkursie „Kangur Matematyczny”, III miejsce w 40. jubileuszowym konkursie recytatorskim „Moje ulubione wiersze” organizowanym przez SDK „Jowisz”

Monika Lempert – II miejsce w 40. jubileuszowym konkursie recytatorskim „Moje ulubione wiersze” organizowanym przez SDK „Jowisz”

Amelia Muszyńska – wyróżnienie w ogólnopolskim teście ortograficznym organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej, II miejsce w 39. Konkursie Recytatorskim „Piękno przyrody w poezji i prozie” organizowanym przez SM Bródno i SDK Jowisz, laureatka (11 miejsce) Ogólnopolskiej Olimpiady „Olimpusek”

Marta Szelenbaum- laureatka (6 miejsce) Ogólnopolskiej Olimpiady „Olimpusek”, wyróżnienie w konkursie „Kangur Matematyczny”

Amelia Żylińska- wyróżnienie w 39. Konkursie Recytatorskim „Piękno przyrody w poezji i prozie” organizowanym przez SM Bródno i SDK Jowisz, I miejsce w biegu na 40 m. w ramach „Wtorków LA”

KLASA 3

Natalia Cieślik – III miejsce w I Konkursie Literackim na Mazowszu „Jesteśmy tacy sami”

Jakub Ładno- laureat (11 miejsce) Ogólnopolskiej Olimpiady „Olimpusek”, wyróżnienie w Olimpiadzie Matematycznej klas III „Mały Pitagoras”

Tomasz Charytoniuk – wyróżnienie w ogólnopolskim teście ortograficznym organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej, wyróżnienie w 39. Konkursie Recytatorskim „Piękno przyrody w poezji i prozie” organizowanym przez SM Bródno i SDK Jowisz, wyróżnienie w I Ogólnopolskim Konkursie „Orzeł Matematyczny”, laureat (11 miejsce) Ogólnopolskiej Olimpiady „Olimpusek”, wyróżnienie w konkursie „Kangur Matematyczny”, III miejsce w Olimpiadzie Matematycznej klas III „Mały Pitagoras”, II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym m.st. Warszawy „Z ortografią za pan brat”, wyróżnienie w warszawskim konkursie matematycznym „Mała Olimpiada Matematyczna”

Zuzanna Wangin – III miejsce w 39. Konkursie Recytatorskim „Piękno przyrody w poezji i prozie” organizowanym przez SM Bródno i SDK Jowisz, III miejsce w Dzielnicowym Konkursie „Czytanie ze zrozumieniem”, wyróżnienie w I Konkursie Plastycznym na Mazowszu „Jesteśmy tacy sami”

Zofia Zdanowicz- III miejsce w 39. Konkursie Recytatorskim „Piękno przyrody w poezji i prozie” organizowanym przez SM Bródno i SDK Jowisz, I miejsce w Dzielnicowym Konkursie Pięknego Czytania

KLASA 4

Oliwia Chacińska – wyróżnienie (11 miejsce) w ogólnopolskim konkursie historycznym „Multitest” organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej, grand prix w 39. Konkursie Recytatorskim „Piękno przyrody w poezji i prozie” organizowanym przez SM Bródno i SDK Jowisz, laureatka (5 miejsce) Ogólnopolskiego Konkursu Mitologicznego Olimpus, laureatka (5 miejsce) w konkursie EDI Pingwin z języka polskiego, laureatka (9 miejsce) w konkursie ogólnopolskim Olimpus z matematyki, wynik bardzo dobry w Ogólnopolskim  Konkursie Języka Angielskiego FOX 2015 r. pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej UJ w Krakowie, BARDZO DOBRY wynik w konkursie „Kangur Matematyczny”, wyróżnienie (6 miejsce) w konkursie EDI Panda z języka polskiego, wyróżnienie (8 miejsce) w konkursie EDI Panda z matematyki, wyróżnienie (7 miejsce) w konkursie EDI Panda z języka angielskiego, wyróżnienie w 40. jubileuszowym konkursie recytatorskim „Moje ulubione wiersze” organizowanym przez SDK „Jowisz”

Izabela Fabijańska – grand prix w 39. Konkursie Recytatorskim „Piękno przyrody w poezji i prozie” organizowanym przez SM Bródno i SDK Jowisz

Natalia Dębska –  wyróżnienie w Dzielnicowym Konkursie Plastycznym pt. „Legendy Artura Oppmana”

Martyna Dygdoń -laureatka (10 miejsce) ogólnopolskiego konkursu historycznego „Multitest” organizowanego przez Centrum Edukacji Szkolnej, grand prix w 39. Konkursie Recytatorskim „Piękno przyrody w poezji i prozie” organizowanym przez SM Bródno i SDK Jowisz, laureatka (6 miejsce) Ogólnopolskiego Konkursu Mitologicznego Olimpus, laureatka (4 miejsce) w konkursie EDI Pingwin z języka polskiego, wyróżnienie (7 miejsce) w konkursie EDI Pingwin z matematyki, wyróżnienie w konkursie „Kangur Matematyczny”, wyróżnienie (6 miejsce) w konkursie EDI Panda z języka polskiego, wyróżnienie (8 miejsce) w konkursie EDI Panda z matematyki, wyróżnienie (7 miejsce) w konkursie EDI Panda z języka angielskiego, I miejsce w 40. jubileuszowym konkursie recytatorskim „Moje ulubione wiersze” organizowanym przez SDK „Jowisz”

Adam Pasierbiak laureat (6 miejsce) w ogólnopolskim konkursie Olimpus z języka angielskiego, wyróżnienie (7 miejsce) w konkursie EDI Panda z języka angielskiego

Natlia  Szymańska wyróżnienie w konkursie „Kangur Matematyczny”

Weronika Wachulska laureatka (7 miejsce) w konkursie ogólnopolskim Olimpus z języka angielskiego, laureatka (5 miejsce) w konkursie EDI Panda z języka angielskiego

KLASA 5

Zosia Buczyńska – laureatka (9 miejsce) w konkursie ogólnopolskim Olimpus z języka angielskiego, III miejsce w XVI Ogólnopolskim Festiwalu Tańca o puchar Kujaw i Pomorza w kategorii disco show formacje 8 – 11 lat, III miejsce w XII Otwartym Turnieju Tańca Nowoczesnego organizowanym przez Dom Kultury w Łosicach w kategorii disco dance duety dzieci do lat 11, II miejsce mini formacji na Otwartych Mistrzostwach Józefowa w Tańcu Nowoczesnym 2014, I miejsce formacji i II miejsce mini formacji w International  Polish Cup 2015 w Karczewie, II miejsce na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Nowoczesnego Brodnica 2015, III miejsce formacji i II miejsce mini formacji na Otwartym Turnieju Tańca Nowoczesnego Brodnica 2015, II miejsce formacji i VI miejsce mini formacji na XVI Ogólnopolskim Festiwalu Tańca – Białe Błota 2015

Gabriela Czajkowska – I miejsce Warszawskiego Konkursu Matematycznego „Z matematyką przez życie” w kategorii „konkurs wiedzy”, laureatka (5 miejsce) w konkursie EDI Pingwin z języka angielskiego, laureatka (5 miejsce) w ogólnopolskim konkursie Olimpus z języka angielskiego, III miejsce w XII edycji Dzielnicowego Konkursu Ortograficznego „Weź byka za rogi” w kategorii dyktando, wyróżnienie w konkursie „Kangur Matematyczny”, wyróżnienie (10 miejsce) w konkursie EDI Panda z języka polskiego, laureatka (3 miejsce) w konkursie EDI Panda z języka angielskiego

Kamil Gorgol -laureat (5 miejsce) w konkursie EDI Panda z języka angielskiego

Marta Krukowska -została powołana przez Polski Związek Piłki Nożnej na zgrupowanie  „Letniej Akademii Młodych Orłów”

Filip Kaczyński – II miejsce Warszawskiego Konkursu Matematycznego „Z matematyką przez życie” w kategorii „konkurs wiedzy”, laureat (10 miejsce) w konkursie ogólnopolskim Olimpus z języka angielskiego, wyróżnienie w konkursie „Kangur Matematyczny”

Martyna Kulpeksza – wyróżnienie (9 miejsce) w konkursie EDI Pingwin z przyrody, laureatka (5 miejsce) w ogólnopolskim konkursie Olimpus z języka angielskiego, wyróżnienie w konkursie „Kangur Matematyczny”, Tytuł Wicemistrza Języka Polskiego w III edycji Dzielnicowego Konkursu „Mistrz Języka Polskiego”, wyróżnienie (7 miejsce) w konkursie EDI Panda z języka angielskiego

Maja Życka- I miejsca Warszawskiego Konkursu Matematycznego „Z matematyką przez życie” w kategorii „prezentacja multimedialna”, I miejsce w 39. Konkursie Recytatorskim „Piękno przyrody w poezji i prozie” organizowanym przez SM Bródno i SDK Jowisz, wynik bardzo dobry w Ogólnopolskim  Konkursie Języka Angielskiego FOX 2015 r. pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej UJ w Krakowie, BARDZO DOBRY wynik w konkursie „Kangur Matematyczny”, III miejsce w 40. jubileuszowym konkursie recytatorskim „Moje ulubione wiersze” organizowanym przez SDK „Jowisz”

Julia Parol – I miejsce w 39. Konkursie Recytatorskim „Piękno przyrody w poezji i prozie” organizowanym przez SM Bródno i SDK Jowisz, laureatka (9 miejsce) w konkursie ogólnopolskim Olimpus z języka angielskiego, wyróżnienie w konkursie „Kangur Matematyczny”, wyróżnienie (7 miejsce) w konkursie EDI Panda z języka angielskiego

KLASA 6

Zuzanna Dygdoń – brązowy medal w Ogólnopolskim Turnieju Esperanto Cup, nagroda dla najlepszej zawodniczki zespołu UKS SMS Warszawa w Ogólnopolskim Turnieju Siatkówki Dziewcząt Młodziczek, powołana do siatkarskiej kadry Mazowsza rocznik 2002,

Bartosz Gierus -wyróżnienie w XV Bielańskim Konkursie Matematycznym organizowanym przez Gimnazjum nr 77

Amelia Kardas – II miejsce w Dzielnicowym Konkursie Plastycznym pt. „Legendy Artura Oppmana”

Gabriel Owerski -wyróżnienie (8 miejsce) w konkursie EDI Pingwin z przyrody, wyróżnienie (7 miejsce) w konkursie EDI Panda z przyrody

Rafał Rytwiński – wyróżnienie (8 miejsce) w konkursie EDI Pingwin z języka polskiego, laureat (4 miejsce) ogólnopolskim w konkursie Olimpus z języka angielskiego, finalista I miejsca w V Ogólnopolskim Pijarskim Konkursie Gramatycznym im. ks. Onufrego Kopczyńskiego

Agata Wężyk -wyróżnienie w XII edycji Dzielnicowego Konkursu Ortgraficznego „Weź byka za rogi” w kategorii test,

Mikołaj Wiśniewski-III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Historycznym „Wojenne losy”, laureat (10 miejsce) Ogólnopolskiego Konkursu Mitologicznego Olimpus

Reklamy