Mistrzostwa Warszawy szkół niepublicznych w narciarstwie alpejskim i snowboardzie

7 lutego reprezentacja szkoły licząca 13 osób wybrała się na MISTRZOSTWA WARSZAWY SZKÓŁ NIEPUBLICZNYCH W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM I SNOWBOARDZIE.

Zawody odbyły się na Górce Szczęśliwickiej w sprzyjających warunkach w piękny, słoneczny dzień. Po przygotowaniu się do jazdy zawodnicy odbyli rozgrzewkę z trenerem później udali się z nim na oglądanie trasy.

Mistrzostwa zaczęły się z lekkim opóźnieniem. Każdy uczestnik cierpliwie czekał na swój start. Wszyscy świetnie poradzili sobie ze slalomem na czas, który mieli do pokonania.

Czarek Szelenbaum z klasy 2 w swojej kategorii wiekowej wywalczył srebrny medal, jego siostra Marta z klasy 5 również pokonała trasę znakomicie i zdobyła medal brązowy. Tuż za podium z niewielką stratą uplasowała się Karolina Dębska z klasy 5. Franek Jackowski z klasy 3 zajął 5 miejsce.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i czekamy na dalsze sukcesy sportowe. A rodzicom dziękujemy za wsparcie i pomoc przy zawodach.