Nauczyciele w oczach uczniów…

nau_ucz
Główna pani dyrektor nazywa się Czesława Mostkiewicz. Jest starszą, ładną kobietą, która modnie się ubiera. Ma rude, średnio długie włosy i ciemne oczy. Pani dyrektor jest pogodna i radosna. W mojej ocenie traktuje wszystkich z szacunkiem. Ma dobre serce i angażuje się w swoją pracę. Jest zdecydowana i konsekwentna.

Konstancja kl. IV

Pani Teresa Borowska jest nauczycielką matematyki, wychowawczynią obecnej klasy szóstej oraz wicedyrektorem naszej szkoły. Jest wysoka i szczupła. Jej oczy są koloru niebieskiego. Ma średniej długości rude włosy, które potrafi ładnie uczesać. Pani Teresa jest zadbaną kobietą i zawsze jest odpowiednio ubrana. Ubiera się modnie, często wybiera koszulę i dżinsy. Podczas lekcji jest nauczycielem wymagającym, a jednocześnie cierpliwym i serdecznym. Pani Teresa jest osobą miłą i lubianą. Uważam, że na panią Teresę zawsze można liczyć.

Kornelia kl. IV

Pani Asia Dubielecka jest dyrektorem naszej szkoły i nauczycielką w młodszych klasach.Zawsze ubiera się elegancko w marynarki i spódnicę. Jest lekko pomalowana. Ma brązowe włosy, sięgające do ramion, które zawsze są dobrze ułożone – lekko zakręcone. Jej oczy mają brązowy kolor. Nosi ładne okulary a na szyi – ozdobne korale. Jest elegancką i miłą osobą. Czasami potrafi być surowa, gdy ją ktoś zdenerwuje. Ma zawsze uśmiech na twarzy. Pani Asia była bardzo dobrą wychowawczynią. Bardzo ją lubię.

Stanisław kl. IV

Pani Malwina Warszawska jest nauczycielką języka polskiego. Jest w średnim wieku. Ma szczupłą sylwetkę. Ma owalną twarz, niebieskie oczy, wąskie jasnoróżowe usta i spiczasty nos. Pani Malwina ma ciemne włosy, związane w kucyk. Najczęściej nosi dżinsy i koszulę. Jest wesoła, energiczną i bardzo miła osobą. Sądzę, że to fajna nauczycielka.

                                                                                                                                 Filip kl. V

W naszej szkole nauczycielką matematyki jest pani Bożena Chrzanowska, to nasza wychowawczyni. To osoba w średnim wieku, o szczupłej, nieco pochylonej sylwetce. Ma owalną twarz, duże niebieskie oczy. Nauczycielka ma włosy w kolorze jasnego blondu upięte w kok. Usta naszej pani są malinowe i często uśmiechnięte. Pani Bożena ma zgrabny, mały nos. Wychowawczyni zazwyczaj jest ubrana w luźna koszulkę z krótkim rękawem. Do tego nosi granatowe dżinsy. Lubię naszą nauczycielkę, ponieważ jest miła i dobrze uczy matematyki.

Maja Parafińczuk, kl. V

Pani od języka angielskiego to pani Małgosia Ciećwierz. Nie jest ani gruba, ani chuda. Nosi okulary i ma brązowe włosy. Zawsze jest ubrana w dżinsy i koszulkę.Pani jest bardzo dokładna w tym, co robi. Zna dobrze język angielski. Dużo się od niej nauczyłem. Jest bardzo miła.

Dawid kl. V

Pani Małgosia Okoniewska jest panią od informatyki. Ma smukłą sylwetkę, niebieskie oczy, nos średniej wielkości i duże usta. Nad lekko pomarszczoną twarzą na głowie widnieje bujna, lokowana, bordowa fryzura. To bardzo mądra osoba, nie lubi, gdy się jej nie słucha. Lubię panią, bo bardzo dobrze uczy i wiele się od niej nauczyłem.

Borys kl. V

Naszą wychowawczynią jest pani Magdalena Wieczorkowska. Pani Magda uczy również języka angielskiego. Pani ma brązowe oczy, ciemne włosy i jest bardzo szczupła. Nie jest zbyt wysoka. Jest to miła osoba, która rzadko się denerwuje. Jest kreatywna, miła i wyjątkowo cierpliwa. Rzadko kiedy spotyka się takiego fajnego nauczyciela. Nasza pani jest najlepsza na całym świecie

Michalina kl. IV

Pani Kamila Kolebacz to moja pani od filozofii. Jest młodą kobietą. Ma zgrabną sylwetkę. Jej twarz jest okrągła a oczy brązowe. Usta ma małe i różowe, jej nos jest mały i opalony. Lubi ubierać się w bluzy z długimi rękawami i dżinsy. Zawsze jest miła i uśmiechnięta. Ma wesoły charakter. Lubi dzieci i szkołę. Lubię ją, bo nie robi dużo sprawdzianów i jest miła.

Marysia kl. 5

Pan Kacper Malinowski uczy u nas przyrody, a w starszych klasach – biologii i chemii. Jest w wieku około 30 lat. Jego sylwetka jest wysportowana i szczupła. Twarz ma okrągłą, otoczoną ciemnymi włosami. Posiada zielone oczy, jasnoczerwone usta i duży nos. Zazwyczaj chodzi w dżinsach i czarnym lub czerwonym swetrze. Jest surowy, ale nauczyłem się od niego wielu rzeczy. Sądzę, że jest supernauczycielem.Bartek kl V
Pani Ania Gnap uczy w naszej szkole muzyki. Jest średniego wzrostu, szczupła i zgrabna. Ma krótkie, jasne włosy, które zawsze są starannie uczesane oraz niebieskie oczy. Ubiera się gustownie, czasem nosi spodnie, a często sukienki lub spódnice. Ramiona okrywa szalem. Panią Anię wyróżnia pogodne usposobienie i poczucie humoru. Na jej twarzy zawsze gości uśmiech. W stosunku do uczniów jest cierpliwa i dobra, ale wymagająca. Bardzo lubię lekcje muzyki z panią Ania.

Maja Dudek, kl. IV

Nasza szkolna pani psycholog to pani Anna Godek. Jest ona zawsze modnie i ładnie ubrana. Często chodzi w szpilkach. Jest szczupła. Ma blond włosy średniej długości, a jej oczy są koloru niebieskiego. Jest zawsze dla nas miła i bardzo dobrze nam doradza, jak sobie radzić w różnych sytuacjach. Często się uśmiecha. Bardzo lubię panią psycholog.

Ida kl. IV

Pani Ania Wrzesiak uczy w naszej szkole plastyki i techniki. Jest w młodym wieku. Jest bardzo wysoka i chuda. Ma błękitne oczy, spiczasty nos i bardzo blade usta. Nosi okulary. Ma blond włosy związane w kucyk. Często ubiera się w ubrania o kroju ¾ . Nosi szaliki.  Pani Ania jest bardzo miła i zabawna i dlatego ją lubię.

Monika kl. V

Pani Kamila Śliwowska pracuje w świetlicy. Jest średniej tuszy. Jej oczy są piwne. Nos ma okrągły, ale zgrabny. Usta są kształtne, ale blade. Uszy przylegają do głowy. Twarz jest zaokrąglona, jej włosy są koloru blond. Pani ubiera się w koszulę z krótkim rękawem i dżinsy. Buty ma sportowe. Nauczycielka jest spokojną osobą i bardzo dobrą wychowawczynią.

Dominika kl. V

Pani woźna w naszej szkole ma na imię Wanda. Często mówimy na nią: „Babcia Wandzia”. Pani Wanda jest średniej tuszy. Jej twarz jest owalna i uśmiechnięta. Czoło ma niskie i pogodne, a oczy szaroniebieskie. Pani woźna ma kształtne uszy, zgrabny nos i różowe usta. Jej włosy są siwe i krótkie. Babcia Wandzia zwykle jest ubrana w bluzkę z krótkim rękawem i długie spodnie. Lubię panią Wandę, ponieważ zawsze jest bardzo miła dla wszystkich uczniów i pomaga im w potrzebie.

Marta kl V

Pan Waldemar jest starszym mężczyzną. Ma smukła sylwetkę. Na jego twarzy widać lekkie zmarszczki. Posiada duże oczy i duży nos, pod którym widnieje mały wąsik. Pan Waldek ciągle nosi czapkę, więc trudno określić, jaką ma fryzurę. Wiem, że jego włosy są czarne. Jest często ubrany w czarną kurtkę, z odblaskami na rękawach. Pan Waldek zachowuje się rozważnie. Z charakteru jest bardzo miły. Bardzo go lubię.

Borys kl. V