Sukcesy pozaszkolne uczniów w 2017/2018

sukcesy_pozaszkolne

  • Klasa II

Tomasz Bąk  – wyróżnienie w dzielnicowym konkursie ortograficznym „Mistrz ortografii”; III  miejsce w X Dzielnicowym Konkursie Pięknego Czytania; wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie „Z ortografią na co dzień”


  • Klasa III

Alicja Bąk – wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie „Poprawna polszczyzna”

Szymon Cieślik wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Orzeł Informatyczny” klasy II-III

Alicja Dubielecka wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Orzeł Informatyczny” klasy II-III;  wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie „Poprawna polszczyzna”

Jan Dubielecki – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Orzeł Informatyczny” klasy II-III,  nominacja do międzyszkolnego konkursu „Z ortografia za pan brat”;  III miejsce – w XV Międzyszkolnym  Konkursie  Ortograficznym dla uczniów kl. III szkół podstawowych m. st. Warszawy    „Z ortografią za pan brat”  Rembertów 2018; wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie „Z ortografią na co dzień”, wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie „Poprawna polszczyzna”

Franciszek Jackowski – II miejsce w 45. Konkursie Recytatorskim „Wiersze Wandy Chotomskiej” organizowanym przez DK Jowisz

Małgorzata Jaroszewska  wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Orzeł Informatyczny” klasy II-III; wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR 2018

Maciej Koperekwyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Orzeł Informatyczny” klasy II-III.

Martyna Machowska – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Orzeł Informatyczny” klasy II-III, nominacja do międzyszkolnego konkursu „Z ortografia za pan brat”; II  miejsce w X Dzielnicowym Konkursie Pięknego Czytania

Antonia Owerska wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR 2018;  wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie „Poprawna polszczyzna”

Antoni Rytlewski – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Orzeł Informatyczny” klasy II-III; wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR 2018; Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX (wynik dobry)

  • Klasa IV

Michalina Chodakowska – II miejsce w 45. Konkursie Recytatorskim „Wiersze Wandy Chotomskiej” organizowanym przez DK Jowisz; Dyplom wyróżnienia z języka angielskiego w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym Panda 2018; Dyplom wyróżnienia z przyrody  w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym Panda 2018; III miejsce w dzielnicowym konkursie literackim „Bajka rodzinna” organizowanym przez SP84

Maja Dudek  – III miejsce w 45. Konkursie Recytatorskim „Wiersze Wandy Chotomskiej” organizowanym przez DK Jowisz; – laureatka (12 m.) Ogólnopolskiej Olimpiady Mitologicznej „Olimpus”; wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR 2018; Dyplom wyróżnienia z przyrody  w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym Panda 2018; wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie „Poprawna polszczyzna”

 

 Kornelia Grabowska – I miejsce w 45. Konkursie Recytatorskim „Wiersze Wandy Chotomskiej” organizowanym przez DK Jowisz; Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX (wynik bardzo dobry); Dyplom wyróżnienia z języka angielskiego w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym Panda 2018; Dyplom wyróżnienia z przyrody  w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym Panda 2018

Maciej Parol – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Orzeł Informatyczny” klasy IV-V; LAUREAT  w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR 2018 

Aleksander Przedworski – Dyplom wyróżnienia z przyrody w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym Panda 2018

Juliusz Wrochna  wyróżnienie (10 m.) w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym Pingwin 2017 z języka polskiego; LAUREAT Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Informatyczny” (klasy IV-V);  laureat III miejsca Warszawskiego Konkursu Matematycznego „Z matematyką przez życie”; wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR 2018; Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX (wynik dobry); wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie „Z ortografią na co dzień”

Aleksander Wojtasiak –  laureat (9 m.) Ogólnopolskiej Olimpiady Mitologicznej „Olimpus”; wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR 2018; Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX (wynik dobry) 


  • Klasa V

Borys Borusiński – Dyplom wyróżnienia z przyrody w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym Panda 2018

Karolina Dębska – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Orzeł Informatyczny” klasy IV-V

Maria Kołodziej – II miejsce w 45. Konkursie Recytatorskim „Wiersze Wandy Chotomskiej” organizowanym przez DK Jowisz

Arkadiusz Koperek wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Orzeł Informatyczny” klasy IV-V; laureat (8 m.) Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej „Olimpus” z języka angielskiego

Monika Lempart – III miejsce w 45. Konkursie Recytatorskim „Wiersze Wandy Chotomskiej” organizowanym przez DK Jowisz

Marta Szelenbaum – I miejsce w 45. Konkursie Recytatorskim „Wiersze Wandy Chotomskiej” organizowanym przez DK Jowisz, wyróżnienie (8 m.) w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym Pingwin 2017 z języka polskiego – laureatka (3 m.) Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej „Olimpus” z języka angielskiego; laureatka III miejsca Warszawskiego Konkursu Matematycznego „Z matematyką przez życie”; Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX (wynik bardzo dobry); Dyplom wyróżnienia z języka angielskiego w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym Panda 2018; Dyplom wyróżnienia z przyrody w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym Panda 2018

Bartosz Zachara– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Orzeł Informatyczny” klasy IV-V,  – laureat (5 m.) Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej „Olimpus” z języka angielskiego; Dyplom wyróżnienia z języka angielskiego w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym Panda 2018; Dyplom wyróżnienia z przyrody w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym Panda 2018


  • Klasa VI   

Jakub  Ładno wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Orzeł Informatyczny” klasy VI-VII

Tomasz Charytoniuk wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR 2018; Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX (wynik dobry) 


  • Klasa VII                                                                                                              

Franciszek  Klan – III miejsce w I Dzielnicowym Konkursie Czytania ze Zrozumieniem.

Bartosz Jaroch – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Orzeł Informatyczny” klasy VI-VII

Reklamy