Sukcesy Uczniów 2018/2019

Klasa I

Paula Lachowska II miejsce w 46 edycji Dzielnicowego Konkursu Recytatorskiego pt. „Niepodległość Polski 1918 – 2018 w poezji”.

Adam DąbrowskiII miejsce w 46 edycji Dzielnicowego Konkursu Recytatorskiego pt. „Niepodległość Polski 1918 – 2018 w poezji”.

Maria Szefler  – III miejsce w 46 edycji Dzielnicowego Konkursu Recytatorskiego pt. „Niepodległość Polski 1918 – 2018 w poezji”.

Klasa II

Artur Pomagalski III miejsce w 46 edycji Dzielnicowego Konkursu Recytatorskiego pt. „Niepodległość Polski 1918 – 2018 w poezji”.

Klasa III

Cezary Szelenbaum wyróżnienie (15 miejsce) w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Mitologicznej „Olimpus”

Klasa IV

Zuzanna Banachowicz  II miejsce w 46 edycji Dzielnicowego Konkursu Recytatorskiego pt. „Niepodległość Polski 1918 – 2018 w poezji”.

Alicja Dubielecka II miejsce w 46 edycji Dzielnicowego Konkursu Recytatorskiego pt. „Niepodległość Polski 1918 – 2018 w poezji”; wyróżnienie (7 miejsce) przyroda w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym EDI PINGWIN 2018 

Małgorzata Jaroszewskawyróżnienie (10 miejsce) język angielski w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym EDI PINGWIN 2018 

Mikołaj Wołyński III miejsce w 46 edycji Dzielnicowego Konkursu Recytatorskiego pt. „Niepodległość Polski 1918 – 2018 w poezji”.

Klasa V

Aleksander Przedworski  – Grand Prix w 46 edycji Dzielnicowego Konkursu Recytatorskiego pt. „Niepodległość Polski 1918 – 2018 w poezji”.

Aleksander Wojtasiak laureat 3 miejsca  w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Mitologicznej „Olimpus”

Maja Dudek wyróżnienie (8 miejsce) w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Mitologicznej „Olimpus”

Klasa VI

Marta Szelenbaumlaureatka 5 miejsca z języka angielskiego w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym EDI PINGWIN 2018 

Stanisław Lewandowski – wyróżnienie (7 miejsce) język angielski w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym EDI PINGWIN 2018 

Bartosz Zachara wyróżnienie (10 miejsce) język angielski w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym EDI PINGWIN 2018 

Klasa VII

Franciszek Sikorski – II miejsce w kategorii Junior w Konkursie wiedzy kosmicznej dla młodzieży szkolnej „Rakiety w Polsce i na Świecie” zorganizowany przez Urząd Miasta Sieradza we współpracy z Centrum Badań Kosmicznych Polskiej Akademii Nauk; wyróżnienie (12 miejsce) w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Mitologicznej „Olimpus”

Tomasz Chatytoniuk – wyróżnienie (9 miejsce) język angielski w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym EDI PINGWIN 2018 

Klasa VIII

Wiktoria Gumowska wyróżnienie  w I Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Buntowniczki.

Reklamy