Sukcesy Uczniów 2018/2019

Klasa I

Paula Lachowska II miejsce w 46 edycji Dzielnicowego Konkursu Recytatorskiego pt. „Niepodległość Polski 1918 – 2018 w poezji”.

Adam DąbrowskiII miejsce w 46 edycji Dzielnicowego Konkursu Recytatorskiego pt. „Niepodległość Polski 1918 – 2018 w poezji”.

Maria Szefler  – III miejsce w 46 edycji Dzielnicowego Konkursu Recytatorskiego pt. „Niepodległość Polski 1918 – 2018 w poezji”.

Klasa II

Artur Pomagalski III miejsce w 46 edycji Dzielnicowego Konkursu Recytatorskiego pt. „Niepodległość Polski 1918 – 2018 w poezji”.

Klasa III

Cezary Szelenbaum wyróżnienie (15 miejsce) w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Mitologicznej „Olimpus”; złoty medal w XIII Mistrzostwach Warszawy szkół niepublicznych w narciarstwie alpejskim i snowboardzie;  laureat I stopnia Olimpiady Wiedzy Archimedes.plus Matematyka.plus

Bartosz Pilarski – Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „FOX  wynik bardzo dobry; laureat III stopnia Olimpiady Wiedzy Archimedes.plus Matematyka.plus

Mikołaj KarnickiOgólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „FOX  wynik dobry

Szymon Wanat  – laureat I stopnia Olimpiady Wiedzy Archimedes.plus Matematyka.plus

Bartosz Trzmiel –  laureat V stopnia Olimpiady Wiedzy Archimedes.plus Matematyka.plus

Klasa IV

Zuzanna Banachowicz  II miejsce w 46 edycji Dzielnicowego Konkursu Recytatorskiego pt. „Niepodległość Polski 1918 – 2018 w poezji”.

Alicja Dubielecka II miejsce w 46 edycji Dzielnicowego Konkursu Recytatorskiego pt. „Niepodległość Polski 1918 – 2018 w poezji”; wyróżnienie (7 miejsce) przyroda w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym EDI PINGWIN 2018;  III miejsce w X Warszawskim Konkursie Historyczno – Literackim „II Wojna Światowa i Powstanie Warszawskie w dziejach mojej rodziny i przyjaciół”; 12 miejsce – wyróżnienie – w Ogólnopolskim konkursie wiedzy na temat ekologii i ochrony środowiska – EKOTEST;  laureatka IV stopnia Olimpiady Wiedzy Archimedes.plus Matematyka.plus

Jan Dubielecki laureat 10 miejsca w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Olimpus z języka polskiego;  III miejsce w X Warszawskim Konkursie Historyczno – Literackim „II Wojna Światowa i Powstanie Warszawskie w dziejach mojej rodziny i przyjaciół”; 12 miejsce – wyróżnienie – w Ogólnopolskim konkursie wiedzy na temat ekologii i ochrony środowiska – EKOTEST; laureat II stopnia Olimpiady Wiedzy Archimedes.plus Matematyka.plus

Małgorzata Jaroszewskawyróżnienie (10 miejsce) język angielski w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym EDI PINGWIN 2018 ; laureatka za zajęcie 4. miejsca w ogólnopolskim konkursie przedmiotowym PINGWIN 2018 z przyrody na poziomie klasy 4 szkoły podstawowej;  laureatka IV stopnia Olimpiady Wiedzy Archimedes.plus Matematyka.plus

Antonia Owerskawyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR 2019; laureatka I stopnia z wyróżnieniem Olimpiady Wiedzy Archimedes.plus Matematyka.plus

Antoni Sikorski laureat 10 miejsca w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Olimpus z języka polskiego; Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „FOX  wynik dobry

Antoni Rytelewski – Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „FOX  wynik dobry

Mikołaj Wołyński III miejsce w 46 edycji Dzielnicowego Konkursu Recytatorskiego pt. „Niepodległość Polski 1918 – 2018 w poezji”.

Klasa V

Kornelia Grabowska – Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „FOX wynik dobry; wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR 2019

Ida Popielarska I miejsce w dzielnicowym konkursie ortograficznym „Weź byka za rogi” w kategorii test.

Aleksander Przedworski  – Grand Prix w 46 edycji Dzielnicowego Konkursu Recytatorskiego pt. „Niepodległość Polski 1918 – 2018 w poezji”; laureat II stopnia Olimpiady Wiedzy Archimedes.plus Matematyka.plus

Aleksander Wojtasiak laureat 3 miejsca  w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Mitologicznej „Olimpus”; wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR 2019; laureat IV stopnia Olimpiady Wiedzy Archimedes.plus Matematyka.plus

Maja Dudek wyróżnienie (8 miejsce) w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Mitologicznej „Olimpus”; wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR 2019; laureatka I stopnia z wyróżnieniem Olimpiady Wiedzy Archimedes.plus Matematyka.plus

Maciej ParolOgólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „FOX  wynik dobry; bardzo dobry wynik  w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR 2019; laureat IV stopnia Olimpiady Wiedzy Archimedes.plus Matematyka.plus

Juliusz Wrochna – Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „FOX  wynik bardzo dobry; laureat III miejsca Warszawskiego Konkursu Matematycznego „Z matematyką przez życie”; wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR 2019; laureat I stopnia z wyróżnieniem Olimpiady Wiedzy Archimedes.plus Matematyka.plus

Wiktoria Kozdrowicz – laureatka I stopnia Olimpiady Wiedzy Archimedes.plus Matematyka.plus

Klasa VI

Borys Borusiński –  laureat III stopnia Olimpiady Wiedzy Archimedes.plus Matematyka.plus

Julia Dąbrowskawyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR 2019; laureatka II stopnia Olimpiady Wiedzy Archimedes.plus Matematyka.plus

Julia Milczewska I miejsce w dzielnicowym konkursie ortograficznym „Weź byka za rogi” w kategorii test.

Marta Szelenbaumlaureatka 5 miejsca z języka angielskiego w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym EDI PINGWIN 2018; srebrny medal w XIII Mistrzostwach Warszawy szkół niepublicznych w narciarstwie alpejskim i snowboardzie; Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „FOX  wynik bardzo dobry; wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR 2019; wyróżnienie w dzielnicowym konkursie ortograficznym „Weź byka za rogi” w kategorii  dyktando;  laureatka I stopnia z wyróżnieniem Olimpiady Wiedzy Archimedes.plus Matematyka.plus

Stanisław Lewandowski – wyróżnienie (7 miejsce) język angielski w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym EDI PINGWIN 2018; 11 miejsce – wyróżnienie – w Ogólnopolskim konkursie wiedzy na temat ekologii i ochrony środowiska – EKOTEST; laureat IV stopnia Olimpiady Wiedzy Archimedes.plus Matematyka.plus

 Bartosz Zachara wyróżnienie (10 miejsce) język angielski w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym EDI PINGWIN 2018 

Zosia Jackowska złoty medal w XIII Mistrzostwach Warszawy szkół niepublicznych w narciarstwie alpejskim i snowboardzie

Arkadiusz Koperek – laureat III stopnia Olimpiady Wiedzy Archimedes.plus Matematyka.plus 

Maria Kołodziej – laureatka III stopnia Olimpiady Wiedzy Archimedes.plus Matematyka.plus 

Dominika Gorgol – laureatka IV stopnia Olimpiady Wiedzy Archimedes.plus Matematyka.plus 

Filip Ernst – laureat V stopnia Olimpiady Wiedzy Archimedes.plus Matematyka.plus 

Klasa VII

Franciszek Sikorski – II miejsce w kategorii Junior w Konkursie wiedzy kosmicznej dla młodzieży szkolnej „Rakiety w Polsce i na Świecie” zorganizowany przez Urząd Miasta Sieradza we współpracy z Centrum Badań Kosmicznych Polskiej Akademii Nauk; wyróżnienie (12 miejsce) w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Mitologicznej „Olimpus”; I miejsce w dzielnicowym konkursie ortograficznym „Weź byka za rogi” w kategorii test; laureat IX miejsce w Konkursie Astronomicznym Astrolabium (szkoła podstawowa kl. VII-VIII oraz gimnazjum); laureat V miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym (fizka) EDI Pingwin.

Tomasz Chatytoniuk – wyróżnienie (9 miejsce) język angielski w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym EDI PINGWIN 2018; Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „FOX  wynik dobry; II miejsce w dzielnicowym konkursie ortograficznym „Weź byka za rogi” w kategorii dyktando;  laureat V stopnia Olimpiady Wiedzy Archimedes.plus Matematyka.plus

Klasa VIII

Wiktoria Gumowska wyróżnienie  w I Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Buntowniczki.

Jan MisiorIII miejsce w II Dzielnicowym Konkursie Czytania ze Zrozumieniem