Sukcesy uczniów 2021/2022

Konkursy kuratoryjne

Tytuł/PrzedmiotUczeń/UczennicaOpiekun
Laureatka j. polski Maja Dudek p. Malwina Warszawska
Laureatka fizyka Maja Dudek p. Adam Kwiatkowski
Finalistka matematyka Maja Dudek p. Teresa Borowska
Finalista j. angielski Bartosz Pilarski p. Agnieszka Zalewska
Finalista j. angielski Antoni Sikorski p. Małgorzata Ciećwierz
Finalistka biologia Wiktoria Kozdrowicz p. Małgorzata Szafraniec

Konkurs informatyczny LOGIA

Finalista Maciej Parol – opiekun p. Patryk Buczyński

XXVII Konkurs Historyczny im. majora Marka Gajewskiego Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683. Od Obertyna do Wiednia.

Laureat Maciej Koperek – opiekun p. Anetta Seroczyńska

Kuratoryjny Konkurs wiedzy o Mazowszu

Projekt II miejsce w województwie – Alicja Dubielecka, Jan Dubielecki, Franciszek Jackowski, Maciej Koperek, Antonia Owerska. Laureat Maciej Koperek – opiekun p. Monika Federczyk

Laureat Konkursu Wiedzy o Mazowszu – Maciej Koperek – opiekun p. Monika Federczyk

Festiwal Tradycji w krajach anglojęzycznych

Finaliści: Jan Dubielecki, Wiktor Wesołowski  opiekunowie: p. Agnieszka Zalewska, p. Małgorzata Ciećwierz.

Z matematyką przez życie

I miejsce Maja Dudek opiekun p. Teresa Borowska

Ogólnopolski Test Ortograficzny

VI miejsce, tytuł laureata Natalia Klimas – opiekun p. Magdalena Srebrniak

Ogólnopolski Konkurs Olimpusek

X miejsce, tytuł laureata Natalia Klimas – opiekun p. Magdalena Srebniak

Kangur Matematyczny 2022

Wynik bardzo dobry – Natalia Klimas kl. III – opiekun p. Magdalena Srebniak

wyróżnienie – Tytus Tylko kl. III – opiekun p. Magdalena Srebniak

wyróżnienie – Zuzanna Włodarczyk kl. II – opiekun p. Joanna Dubielecka

wyróżnienie – Zofia Kowalska kl. II – opiekun p. Joanna Dubielecka

Konkurs j. hiszpańskiego

Adam Dąbrowski – I miejsce

Dawid Radyszkiewicz – III miejsce

Łucja Ossowska – IV miejsce

Natalia Klimas – wyróżnienie

Kacper Najda – wyróżnienie

Opiekun p. Kamila Grzypek

Wyniki Dzielnicowego Konkursu Matematycznego „Mały Pitagoras”

I miejsce:

Krzysztof Wyszyński

Łucja Gałecka

II miejsce:

Tytus Tylko

Wyróżnienie:

Natalia Klimas

Matylda Żuk

Warszawska Olimpiada Matematyczna klas trzecich

Łucja Gałecka – III miejsce

Kto tu rządził? Uniwersytet Ciekawej Historii

Laureat konkursu historycznego Antoni Jamróz kl. II opiekun p. Joanna Dubielecka

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu „Zuch”

Opiekun p. Joanna Dubielecka

Kl. 2
Laureaci j.polski
Liwia Grabowska 4 m – Nagroda książkowa
Zuzanna Włodarczyk 5 m – Nagroda książkowa
Aleksandra Jagłowska 5 m – Nagroda książkowa

Danuta Wojtasiak 8 m
Zofia Kowalska 12 m
Antoni Wojciechowski 13 m
Antoni Jamróz 14 m
Julia Dudek 14 m

Filip Radyszkiewicz 14 m

Laureaci Matematyka
Danuta Wojtasiak 11 m
Julia Dudek 12 m