Warsztaty AIESEC

Październik i listopad w naszej szkole minął pod znakiem warsztatów kulturowo-językowych AIESEC. Przez 6 tygodni naszym gościem był wolontariusz Odilon, który przyleciał do nas z dalekiego i jakże odmiennego kulturowo Meksyku.

Uczniowie naszej szkoły mieli niezwykłą okazję szlifować swoje umiejętności  językowe, jak również poszerzać swoją wiedzę z zakresu geografii, historii i celów zrównoważonego rozwoju.

Zajęcia prowadzone przez Odiego uwrażliwiły nas na problemu głodu, ubóstwa i pokoju na świecie. Pozwoliły poszerzyć horyzonty i wnikliwiej przyjrzeć się otaczającej nas rzeczywistości.

Dodatkową atrakcją dla uczniów klas 0-2 była możliwość uczestnictwa w zajęciach prowadzonych również w języku hiszpańskim.

6 tygodni minęło bardzo szybko i przyjemnie, uczniowie bardzo entuzjastycznie zareagowali na pojawienie się w szkole wolontariusza AIESEC.Szczególne podziękowania składamy Pani Joannie D., która przez cały okres trwania warsztatów zajmowała się Odim i dbała, by czas spędzony w Polsce był dla niego pełen atrakcji.